Hakkımızda

PORTNETSİS | Gelişen Bilişim

PORTNETSİS olarak 2013 yılından beri sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle birlikte kurum ve özel şirketlere web, yazılım ve bilgi güvenliği alanlarında hizmet ve destek vermekteyiz.

Ağırlıklı müşteri porföyümüz Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir ve Almanya'da olup başta Türkiye olmak üzere tüm Dünya'ya hizmet vermekteyiz.

Kurumsal organizasyon yapımız kapsamında tasarım, yazılım, destek, muhasebe, ar-ge, iş geliştirme ve proje birimlerimiz ile birlikte web projelerini bir mühendislik yaklaşımıyla yönetiyor, müşterilerimize uzun süreli bir hizmet anlayışıyla çözümler sunuyoruz.

Her projemiz tamamlandığında hizmet bizim için aslında yeni başlıyor demektir. Sektörümüzün en büyük problemlerinden biri olan müşteriye destek sunma ve sorunlara çözüm üretme konusunda daha hassas bir yaklaşıma sahibiz.

Yüzlerce memnun edilmiş kurumsal müşteriye sahip olmanın mutluluğu ile sektördeki 5. yılımıza girmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Misyonumuz

PORTNETSİS olarak bilişim sektöründe kurum ve özel şirketlere web, yazılım ve bilgi güvenliği alanlarında, güncel teknolojileri yakından takip ederek ve bunları işlerimizde uygulayarak profesyonel hizmet ve destek vermektir.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla hizmet alanlarımızda lider profesyonel bilişim şirketi olmak.PORTNETSİS TARİHÇE

Web alanında uzmanlaşan 6 kişilik ekibimiz ile belediyelere hizmet ve destek vermeye başladık. Geri dönüşler ile yazılım ihtiyacının farkında olup, yazılım alanında kendimizi kurum ve özel şirketlerin gereksinimlerine göre eğittik ve hizmete başladık.

Yazılım alanında hizmet vermeye başladıktan sonra ve bilgi güvenliğinin ülkemizdeki öneminin artması ile birlikte ekibimize bilgi güvenliği uzmanı kattık. Bilgi güvenliği alanının ne kadar önemli olduğunu ve hem kurumlar hem de özel şirketler için neden ihtiyaç haline geldiğini öğrenerek benimsedik. Bundan sonra sunduğumuz tüm çözümlerde Dünya çapında belirlenmiş standartları uyguladık.

Web sitelerinin yayınlanması ile ilgili server yönetimi hakkında gelişim ve yatırım sürecine giren şirketimiz, donanım alanında hizmet vermeye başlayarak yazılım şirketi ünvanından bilişim şirketi ünvanına taşındı. Ek olarak özellikle devlet kurumlarının ihtiyaç duyduğu bilişim desteğini de vermeye başlayarak, işlerin hızlı yönetilmesini, oluşan veya oluşabilecek donanımsal sorunların giderilmesini profesyonel çözümler ile gidermeye başladık.

Web alanındaki uzmanlığımızın üzerinden 3 yıl sonra edindiğimiz başta avukat olmak üzere değerli müşterilerimiz ile itibar yönetimi konusunda çözüm ortaklığı şeklinde çalışmaya başladık. Ek olarak daha oluşmamış firma itibarı ve marka bilinci konularında destek vermeye başlayarak, profesyonel çözümlerimizi mutlu müşterilerimiz ile buluşturduk.

Bugün ise kurum ve özel şirketlere web, yazılım ve bilgi güvenliği alanlarındaki çözümlerimiz ile hizmet ve destek vermekteyiz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.