ÇÖZÜMLERİMİZ

Web Uygulamaları

PORTNETSİS Kurumsal Çözümler Web Uygulamaları

Sadece işinizle ilgilenmeniz, boşa vakit harcamamanız ve işinizi kolaylaştırmak için...

Web tabanlı yazılımlar, internet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden bilgisayarınıza kurulum yapmadan ulaşabileceğiniz yazılımlardır.

Web uygulamaları sayesinde firmanızın süreçlerini iyileştirmek için kullanabileceğiniz etkili yazılımlar geliştirebilirsiniz. Yazılım geliştirmede ana amaç süreçlerinizi sadeleştirmek ve size fayda sağlamaktır.

Web uygulamaları, özellikle e-posta ve ek dosyalar ile yapılan veri transferinin kontrol altına alınması sürekli tekrar eden işlemlerin gereksiz bürokrasiden kurtulması konularında şirketinize beklentinizin çok üstünde faydalar sağlayabilir.

Web uygulamaları, şirketinizin süreçlerini inceleyerek, sizi rakiplerinizin önüne çıkaracak çözümlerdir. Müşteri olarak şirketime ERP yazılımı yazdırmak istiyorum gibi sürdürülebilir olmayan taleplerden çok, süreçlerinizde sektörünüz ve çalışma sisteminizde gördüğünüz eksiklikleri giderecek ara çözümler geliştirmeyi planlıyoruz.

PORTNETSİS olarak tek bir platformda tüm süreçlerin yönetildiği sistemleri değil, şirketlere özel birlikte çalışabilen ama özgün geliştirilmiş çözümleri önemsiyoruz. Rekabet avantajını sağlamanın, özgün ve şirkete uygun web uygulamaları ile mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu inançla size özgü yalın, kullanımı kolay ve etkili çözümleri birlikte projeler geliştirmek istiyoruz.

Şirketinizi kalıba sokmaya çalışan yazılım satıcılarından sıkıldıysanız, sektörünüzü tanımayan yazılımcılardan bıktıysanız, farklı bir yazılım geliştirme deneyimi için bizi arayın.