ÇÖZÜMLERİMİZ

İtibar Yönetimi

PORTNETSİS Kurumsal Çözümler İtibar Yönetimi
İnternet İçerik Kaldırma

PORTNETSİS, sizin veya şirketinizle alakalı olarak dünyanın en büyük ve gelişmiş arama motoru olan Google, diğer internet arama motorları ve internet üzerinde yer alan her türlü internet sitelerindeki her türlü istenmeyen içeriği yayından kaldırabilir.

Uzman ekibimiz ile yapmış olduğunuz ilk görüşmeden itibaren, ekibimiz internet üzerinde bulunan ve istenmeyen her türlü içeriğin mümkün olan en kısa zamanda yayından kaldırılması ve internet üzerindeki olumlu kimliğinizin korunması adına gerekli çalışmaları başlatır, bu konuda koruyucu önlemleri alır.

Size, şirketinize veya markanıza zarar verebilecek internet üzerindeki her türlü olumsuz içeriği bertaraf etmek ve dünyanın geri kalanına karşı internet üzerinde mahcup olmamak için PORTNETSİS'i tercih etmiş olduğunuz için teşekkürler.

Online İtibar Yönetimi

Özetle, online itibar yönetimi insanların ve işletmelerin, internette en iyi nasıl göründüklerini sürekli olarak araştıran ve denetleyen uygulamadır. Bunu başarmak için, insanlar sık sık web’de nasıl arandıklarını kontrol etme ihtiyacı duyarlar. Çünkü yanlış, yanıltıcı, veya eski içeriklerin arama sonuçlarını nasıl olumsuz etkilediğinin bilinmesi gerekir.

Sadece on yıl önce, kim olduğunuz ve ne yaptığınız yalnızca yakın çevreniz tarafından bilinmekteydi. Ancak internetin günümüzde gelmiş olduğu aşamaya bakılacak olursa, insanların hakkımızda daha fazla bilgiye daha kolay ulaştıkları kolayca söylenebilir. Bununla birlikte artık kişisel bilgilerimiz eskisinden daha fazla para ediyor. Tüm dünyada insanların kişisel bilgileri ve kullanım alışkanlıkları, bu bilgileri elinde bulunduran kişilere servet kazandırabilmekte. İnternet üzerinde yaptıklarımızla zaman zaman bu bilgileri birkaç tıklama ile erişilebilir hale getirebiliyoruz.

Online itibar yönetimi şimdi her zamankinden daha fazla önemli ve değerli. itibarim.com, sizin veya şirketinizin online mecrada internet üzerinde güçlü olması gerektiğine inanıyor ve bunun için çalışmaktayız. Bunu sağlayabilmek için uzman ekibimizle birlikte en doğru ve en güncel veriler ışığında internet üzerindeki itibarınızı artırmak, en doğru değerlendirmeleri yaparak sizin, markanızın veya şirketinizin internet üzerindeki itibarını korumak ve sizi internet üzerinde güçlü kılmak için buradayız.

Kopya İçerik Tespiti ve Kaldırılması

PORTNETSİS, emeğinizin ne kadar değerli olduğunun farkındadır ve emeğinizi hiçe sayarak sizden izin alınmaksızın bu içeriklerin internet üzerinde istenmeyen mecralarda yayınlanmasını önler.

PORTNETSİS ile irtibata geçtiğiniz andan itibaren, size ait her türlü yazılı ve görsel içeriğin artık yalnızca bu içeriklerin gerçek hak sahibi olan sizin tarafınızdan kullanılması ve paylaşılması güvence altındadır. Bu nedenle izniniz olmadan her türlü kullanma ve yararlanma hakları tarafınıza ait olan hiçbir yazılı veya görsel içerik internet üzerinde yayınlanamaz.

PORTNETSİS ekibi internet üzerinde izinsiz yayınlanan ve tarafımıza bildirilen fikri kullanım hakları tarafınıza ait her türlü içeriğin istenmeyen mecralarda yayınlanmasını engeller. Bununla birlikte yayından kaldırılan bu içeriklerin bu tür ortamlarda yeniden yayınlanmasını önleyici tedbirleri alır.

Markanıza, her türlü fikri haklarınıza zarar verebilecek, maddi ve manevi zararınızın oluşmasına yol açabilecek her türlü haksız ve hukuksuz kullanımın engellenmesi için doğru yerdesiniz.